Відгодівельні поросята, отримані від свинки Hypor Libra, здобувають все більший успіх по усьому світу.


 

 

 

 

При розрахунку показників продуктивності материнської лінії досить велику частку займають відгодівельні та забійні характеристики. Збалансована селекційна програма Hypor гарантує, що Hypor Libra не тільки ефективна, з тривалим терміном господарського використання і проста в роботі свиноматка, а і є прекрасним вибором  для виробництва високоякісних відгодівельних поросят, які матимуть високу однорідність, чудові показники приростів, низьку конверсію комбікорму та пісні туші. Маючи такі суттєві переваги, відгодівельні свині, отримані від Hypor Libra, допомагають виробникам свинини по усьому світу досягти прибутковості від усієї системи виробництва.

Результати  відгодівельних свиней, отриманих від свиноматок Hypor Libra на ринку США.

Виробництво свинини в США сфокусовано в основному тільки на забезпеченні внутрішніх потреб.

Hypor – відносно новий гравець на ринку США. Свинки Hypor Libra були вперше імпортовані з Канади близько 5 років тому, коли проходило формування нуклеусного стада в США. З того часу сильні сторони свинок Hypor Libra та отриманого від них відгодівельного поголів’я  допомагали компанії Hypor  закріпитися на складному ринку Сполучених Штатів.

«Ринок США традиційно під час селекції робить акцент на основні репродуктивні показники продуктивності , що дозволяє збільшити кількість народжених поросят, в той же час, використання ліній з високим рівнем народжуваності звичайно призводить до появи поросят з низькою життєздатністю» - розповідає Брент Гері (Brent Gary), менеджер з продажу у США. «Hypor робить акцент на загальній продуктивності, а не тільки на показники при опоросі. Наша орієнтація на  збалансовану селекцію Hypor Libra є результатом  племінної програми  материнських ліній, яка оптимізує якість та кількість отриманих відгодівельних поросят. Від свиноматок Hypor Libra відлучають великі гнізда пісних, ефективних, міцних та з високими темпами приросту поросят , які не вимагають значної уваги під час народження та великої кількості обслуговуючого персоналу у цеху опоросу. Поросята від Hypor Libra більш життєздатні та потребують менше допомоги. Вони мають кращу конверсію комбікорму, вищий рівень приростів та вищу забійну вагу.»

США є лідером у багатьох напрямках світового виробництва свинини. Забійна вага продовжує рости з кожним роком. Десять років тому стандартна забійна вага відгодівельних свиней складала близько 115 кг, сьогодні – 127 кг. Фінальні гібриди від Hypor Libra можуть досягти цієї ваги з оптимальною ефективністю використання комбікорму для виробництва високоякісних туш, які відповідають  усім стандартам м’ясопереробних підприємств Сполучених Штатів.

«Це величезні можливості для свинок Hypor Libra та отриманих від неї відгодівельних свиней на ринку свинини США»,- додає Брент. Ми отримали багато позитивних відгуків про показники продуктивності свиноматок Hypor Libra – наші покупці зазначають, що вони дуже спокійні і прості в управлінні, ефективні,  швидко приходять в яскраво виражену  охоту. Також відгодівельні свині від Hypor Libra та різноманітних кнурів мають дуже високі показники продуктивності. Ця повна програма допомагає виробникам свинини США покращити рентабельність усієї системи виробництва. Ми очікуємо, що ріст об’ємів використання гібридної свинки Hypor Libra в Сполучених Штатах буде досить значним в найближчі декілька років.»

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\забой.png

Результати від Hypor Libra на ринку Німеччини.

 На відміну від США, Німеччина має великий експортний ринок на рівні із забезпеченням внутрішніх потреб у виробництві свинини.

Компанія Hypor  представлена в Німеччині протягом багатьох років.  Відгодівельні свині від Hypor Libra попередньо показали менший успіх на цьому динамічному ринку, який потребує дуже пісних туш.  В той же час, за допомогою фокусування на селекції термінальних кнурів, Hypor  досяг значного поліпшення показників продуктивності відгодівельних свиней від Hypor Libra.

«Hypor  ввів на ринок Німеччини термінального кнура Hypor Maxter у 2012 році. Наші клієнти знають, що цей кнур має високі середньодобові прирости, але вони були приємно вражені високим відсотком виходу м’яса у відгодівельних свиней, отриманих свинки Hypor Libra та термінального кнура Hypor  Maxter.  Вони не тільки досягли високих середньодобових приростів, а і показали кращу конверсію комбікорму. Це також важливо, особливо коли ціна на комбікорм продовжує рости», - каже Пітер Гейнрікс (Peter Heinrichs), директор з продажу компанії Hypor  у Німеччині. «Відгодівельні поросята від Hypor Libra сьогодні дають  можливість нам конкурувати з найбільшими гравцями на ринку Німеччини».

Як і в Сполучених Штатах, забійна вага у Німеччині також продовжує зростати приблизно на 0,5 кг кожного року. Дані, зібрані від забійних підприємств, демонструють, що відгодівельні свині, отримані від Hypor Libra*Hypor Maxter, забезпечують  стабільні  результати при забої при вищий ніж необхідно забійній вазі з високим відсотком вмісту високоякісного м’яса.

Компанія Hypor  постійно робить дослідження та прагне покращити показники продуктивності гібридної свинки Hypor Libra та отриманих від неї нащадків. За допомогою збалансованої селекційної програми  Hypor  планує і надалі вдосконалювати свої результати, які посилять позиції відгодівельних свиней від Hypor Libra серед виробників свинини по усьому світу.

Hypor – всесвітньовідома генетична компанія з розведення свиней, що входить до групи «Hendrix Genetics».

Офіційним представником компанії Hypor в Україні є українсько-голландське підприємство ТОВ «Серволюкс-Генетик», яке знаходиться в с. Рожична Оратівського району Вінницької області.

ТОВ «Серволюкс-Генетик» — єдина в Україні ферма-нуклеус зі світовим рівнем селекційної та племінної роботи.

Виробники свинини мають змогу придбати на ринку України високоякісних племінних тварин найбільш прибуткової генетики світу з найвищим статусом здоров’я, а саме:

  • чистопорідних кнурців та свинок породи Велика біла та Ландрас
  • промислову гібридну свинку Hypor Libra F1
  • термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter (самий швидкоростучий П´єтрен у світі)
  • спермопродукцію від термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter

Також спеціалісти компанії надають професійний технічний супровід щодо утримання та покращення ефективності виробництва свинини.

Контактна інформація:

Сергій Сапожнік, начальник відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»

Тел.: 050 018 75 65, 097 915 20 40

E-mail: 0500187565@rambler.ru

Олександр Гуменюк, старший менеджер відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»

Тел.: 050 390 10 49, 098 663 30 19

E-mail: 0503901049@ukr.net

 

Сайт: www.hypor.ua

www.servolux.com.ua

 

 

 

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013