У нещодавніх виробничих дослідженнях термінальні кнурі Hypor Maxter показали найкращі результати щодо середньодобових приростів та якості м’яса

Нещодавно у Німеччині були проведені виробничі дослідження компанією LWK Niedersachsen . На протязі 2016-2016 року порівнювалися середньодобові прирости та показники туш нащадків Hypor Maxter та термінальних кнурів PIC 408 (синтетичний п’єтрен компанії PIC)  та BHZP db.77®(стрес негативний термінальний п’єтрен, широко розповсюджений у Німеччині).

“Ми були дуже задоволені результатом цих досліджень,” говорить директор компанії Hypor Джероєн ван де Камп (Jeroen van de Camp). “Ринок Німеччини вимагає туш високої якості і ми знаємо, що це порівняльне дослідження з основними конкуруючими кнурами Hypor Maxter розставить усі точки над і у питаннях якості м’яса»

                Групи по 80 свиней від кожного кнура були протестовані на показники якості туш, такі як втрата вологи, товщина шпику, глибина м’язового вічка та загальний відсотковий вміст м’яса. Нащадки термінальних кнурів Hypor Maxter показали добрі результати щодо якості туш . Туші від Hypor Maxter мали найменші показники щодо втрати вологи серед досліджуваних кнурів: Hypor Maxter мав показник 2,47% втрати вологи, тоді як по інших кнурах цей показник склав 3,8 та 2,8% відповідно при груповому утриманні на відгодівлі. Менший показник втрати вологи – це менші втрати прибутку для м’ясокомбінатів та краща якість м’яса для споживачів.  

 “Європейський ринок свинини багато уваги  приділяє якості м’яса та пісності напівтуш. Hypor Maxter повністю задовольняє ці потреби»,- говорить ван де Камп (van de Camp).

На додачу до високих показників напівтуш, Hypor Maxter показав найкращі результати у середньодобових приростах. У нащадків Hypor Maxter цей показник склав у середньому 1007 г/добу  у порівнянні з іншими кнурами, у яких цей показник склав відповідно 941 та 942 г.

Комбінація високих середньодобових приростів та високих показників якості туш забезпечує кнурів Hypor Maxter  економічними перевагами у порівнянні з іншим кнурами, які приймали участь у цьому дослідженні.

“Підсумовуючи вищесказане, свині, які приносять більше прибутку на квадратний метр є більш економічно ефективними для виробників свинини»-, каже ван де Камп. «Це дуже важливо, що ми надаємо нашим клієнтам найкращу генетику, яка допомагає заробити їм більше грошей.»

Також на протязі 2016 року ще будуть проведені дослідження для порівняння продуктивності термінальних кнурів  Hypor Maxter з іншими термінальними кнурами, широко розповсюдженими у Європі. «Нам дуже приємно бачити, що продуктивність Hypor Maxter є найкращою»,- каже ван де Камп. 

Якщо у вас виникли якісь запитання або є бажання детальніше ознайомитися з результатами Hypor Maxter, звертайтеся до офіційного представника генетики Hypor в Україні – компанії ТОВ «Серволюкс-Генетик».

 

Це єдина в Україні ферма-нуклеус зі світовим рівнем селекційної та племінної роботи.

Виробники свинини мають змогу придбати на ринку України високоякісних племінних тварин найбільш прибуткової генетики світу з найвищим статусом здоров’я, а саме:

  • чистопорідних кнурців та свинок породи Велика біла та Ландрас;
  • промислову гібридну свинку Hypor Libra F1;
  • термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter;
  • спермопродукцію від термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter.

Також спеціалісти компанії надають професійний технічний супровід щодо утримання та покращення ефективності виробництва свинини

Контактна інформація:
Сергій Сапожнік, начальник відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 018 75 65, 097 915 20 40
E-mail: 0500187565@rambler.ru
Назарій Демчишин, старший менеджер відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 390 10 49, 097 772 02 88
E-mail: 0503901049@ukr.net
Сайт: www.hypor.ua; www.servolux.com.ua

 

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013