ТОВ «Серволюкс-Генетик» прийняло участь у ІІІ Міжнародному інвестиційному форумі!

 

У м. Вінниця 4 вересня у концертному залі «Плеяда» відбувся вже ІІІ Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На форумі були представлені найпотужніші компанії як приклади успішного інвестування та сприятливого клімату для інвестицій у Винницькій області. Це ДП "УВК Nemiroff", «Вінницький олійно-жировий комбінат», ПАТ «Плазма ТЕК», «Продовольча компанія «Зоря Поділля», ТОВ «Барлінек Інвест», ТОВ «Вінницька птахофабрика» ПАТ МХП та ін. Серед цих компаній також було представлене ТОВ «Серволюкс-Генетик» - як приклад успішної реалізації українсько-голландського проекту «Селекція свиней чистих ліній в Україні». Основними завданнями цього проекту були:

  • Запезпечення українських споживачів якісним племінним матеріалом  з найкращим статусом здоров’я
  • Поступове зменшення можливих ризиків, повязаних з імпортом поголів’я
  • Впровадження сучасних технологій утримання та новітніх розробок у свинарстві шляхом надання консультацій та проведення семінарів


 ТОВ «Серволюкс-Генетик» — українсько-голландське підприємство, створене у 2007 році. Основний , спільний  з голландською компанією «Хайпор Бі.Ві» , проект з назвою «Селекція свиней чистих ліній в Україні» був повністю реалізований в 2011 році з  побудовою сучасної племінної ферми з найновітнішими  технологіями по розведенню свиней чистих ліній в Україні. Hypor — всесвітньовідома генетична компанія з розведення свиней, що входить до групи «Hendrix Genetics».

Етапи реалізації інвестиційних проектів ТОВ «Серволюкс-Генетик"

Як все починалося

 

 

 

 

     

    

                      Як все починалося                                                         2011 рік

       

 

 

 

 

  

           2012 рік карантинне приміщення                                       2014-2015 рік

     

 

 

 

 

 

       2014 рік нова ферма на 350 с/м                                      2015 твердопаливна котельня

 

На сьогоднішній день ТОВ «Серволюкс-Генетик» займається вирощуванням та продажем племінних свиней та спермопродукції. Підприємству присвоєні такі племінні статуси: племінний завод з розведення свиней породи п’єтрен, племінний репродуктор з розведення свиней породи велика біла та ландрас, підприємства з племінної справи. Для досягнення найкращих показників продуктивності племінного поголів’я використовуються BLUP-індекси, які враховують також і ДНК-інформацію, тобто використовуються передові досягнення геномної селекції. Це дозволяє виробникам свинини отримувати максимальну прибутковість  від використання племінного поголів’я ТОВ «Серволюкс-Генетик».

Запрошуємо до плідної співпраці!

 

 

ТОВ «Серволюкс-Генетик» — єдина в Україні ферма-нуклеус зі світовим рівнем селекційної та племінної роботи , яка знаходиться в с. Рожична Оратівського району Вінницької області.

Виробники свинини мають змогу придбати на ринку України високоякісних племінних тварин найбільш прибуткової генетики світу з найвищим статусом здоров’я, а саме:

  • чистопорідних кнурців та свинок породи Велика біла та Ландрас;
  • промислову гібридну свинку Hypor Libra F1;
  • термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter (самий швидкоростучий П´єтрен у світі);
  • спермопродукцію від термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter.

Також спеціалісти компанії надають професійний технічний супровід щодо утримання та покращення ефективності виробництва свинини.

 

Контактна інформація:
Сергій Сапожнік, начальник відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 05001875 65, 097 915 20 40
E-mail:0500187565@rambler.ru
Олександр Гуменюк, старший менеджер відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 390 10 49, 098 663 30 19
E-mail:0503901049@ukr.net


Сайт: www.hypor.ua

www.servolux.com.ua

 

 

 

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013