Свинокомплекс потужністю у 1250 свиноматок укомплектований двома поставками! Дивіться відео, як все відбувалося!

При тісній співпраці з компанією Imevia, компанія Hypor укомплектувала  свинокомплекс на 1250 свиноматок у Франції. Дві поставки племінних тварин зі SPF-статусом здоров’я у спеціально обладнаному транспорті з Німеччини відбулися дуже вдало.

Ми закохані в свою роботу зі свинями і в людей, які їх вирощують! Обмін інформацією дозволяє поліпшити обслуговування наших клієнтів, так само як і пришвидшити прогрес у науці, технології  та розвитку. Компанія Hypor вважає, що успіху найкраще досягати через побудову двосторонніх взаємовідносин з нашими партнерами у кожному аспекті нашої діяльності.

Маючи розгорнуту світову діяльність, Hypor спілкується мовою виробників свинини. Наші кваліфіковані експерти вважають своїм обов’язком допомагати покупцям задля забезпечення реалізації генетичного потенціалу тварин у показники продуктивності на фермі. Ми працюємо з нашими покупцями  на основі відносин «one-to-one», що означає, що вони отримують усі переваги від наших знань та відповідальної роботи.

І для постійного розвитку ще більшої кількості методів та технологій, наші наукові експерти тісно співпрацюють один з одним та з передовими університетами та інститутами по усьому світу. Hypor вважає своїм обов’язком інвестувати у співпрацю як в головний інструмент покращення пропонованої продукції.

Компанія Imevia почала процес репопуляції (заміни стада). Як це відбувається та інтерв’ю з Христофом Шетелет  (Christophe  Chatelet) – представником компанії Imevia  та Пітером Хейнріч (Peter Heinrichs) – представником компанії, яка займалася транспортуванням тварин, ви можете побачити,якщо перейдете за наступним посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=y3BY_qOyYqs.

Приємного перегляду!

 

Hypor – всесвітньовідома генетична компанія з розведення свиней, що входить до групи «Hendrix Genetics».

Офіційним представником компанії Hypor в Україні є українсько-голландське підприємство ТОВ «Серволюкс-Генетик», яке знаходиться в с. Рожична Оратівського району Вінницької області.

ТОВ «Серволюкс-Генетик» — єдина в Україні ферма-нуклеус зі світовим рівнем селекційної та племінної роботи.

Виробники свинини мають змогу придбати на ринку України високоякісних племінних тварин найбільш прибуткової генетики світу з найвищим статусом здоров’я, а саме:

·         чистопорідних кнурців та свинок породи Велика біла та Ландрас

·         промислову гібридну свинку Hypor Libra F1

·         термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter (самий швидкоростучий П´єтрен у світі)

·         спермопродукцію від термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter

Також спеціалісти компанії надають професійний технічний супровід щодо утримання та покращення ефективності виробництва свинини.

Контактна інформація:

Сергій Сапожнік, начальник відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»

Тел.: 050 018 75 65, 097 915 20 40

E-mail: 0500187565@rambler.ru

Олександр Гуменюк, старший менеджер відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»

Тел.: 050 390 10 49, 098 663 30 19

E-mail: 0503901049@ukr.net

 

Сайт: www.hypor.ua

www.servolux.com.ua

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013