Школа Сучасного Свинарства знову відчинила свої двері!

« Що відрізняє нас від інших? Наша відповідальність! » - головний девіз компанії Hypor.  Команда ТОВ « Серволюкс-Генетик» як офіційний і єдиний представник компанії Hypor в Україні  постійно забезпечує своїх клієнтів та партнерів технічною підтримкою. В рамках цієї підтримки відбуваються заняття у Школі Сучасного Свинарства.

 

 

                      

 

 

 

 

 

 

Навесні 2016 року Школа Сучасного Свинарства на базі племінного свинокомплексу ТОВ «Серволюкс-Генетик» знову відчинила свої двері. 30 березня успішно відбувся семінар на тему «Менеджмент свинокомплексу». Були розглянуті дві презентації: перша - про організацію управління свинокомплексом на прикладі ТОВ «Серволюкс-Генетик», друга – про основи системи керування якістю «шість сігм» та систему ощадного виробництва (Lean Production) та як це можливо впровадити у свинарстві.

 

 

Друга половина заняття носила практичний характер – на прикладі підприємства одного з учасників школи учасники вчилися розподіляти основні виробничі процеси на протязі тижня та визначати, які дні менш завантажені і як використовуючи цю інформацію зробити робочий графік для мінімальної кількості персоналу.

Наприкінці заняття усі учасники отримали сертифікати про участь, групове фото на згадку, матеріали презентацій та усі нові рекомендації щодо утримання та годівлі племінного молодняку генетики Hypor.

Учасники були задоволені якістю та практичністю наданого матеріалу.

Наступне заняття у Школі Сучасного Свинарства відбудеться 20 квітня 2016 року і буде присвячено організації роботи зі спермою кнурів, взяттю, визначенню якості та правильному розбавленні сперми. На занятті планується дуже багато практичних дослідів. Усі учасники також отримають практичні рекомендації Hypor щодо навчання молодих кнурів на фантом та правильного введення їх в основне стадо.

Усі бажаючі можуть зареєструватися та отримати більш детальну інформацію за телефонним номером:

Пилипець-Романюк Вікторія Данилівна, головний технолог ТОВ «Серволюкс-Генетик»

Тел.: 050 040 78 21, 068 842 84 88

E-mail: servolux.genetics@gmail.com

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013