Практичне заняття з визначення якості сперми у Школі Сучасного Свинарства!

« Що відрізняє нас від інших? Наша відповідальність! » - головний девіз компанії Hypor.  Команда ТОВ « Серволюкс-Генетик» як офіційний і єдиний представник компанії Hypor в Україні  постійно забезпечує своїх клієнтів та партнерів технічною підтримкою. В рамках цієї підтримки відбуваються заняття у Школі Сучасного Свинарства.

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 квітня відбулося чергове заняття у Школі Сучасного Свинарства, яка працює на базі племінного свинокомплексу ТОВ «Серволюкс-Генетик». Цей семінар мав практичний характер та був присвячений визначенню якості сперми.  Обидві презентації семінару «Визначення якості сперми» та «Фактори, які впливають на якість сперми. Відбір сперми у кнурів» супроводжувалися практичними дослідами. Обладнання для проведення цих дослідів було люб’язно надано компанією «Горст і компанія». Також особлива увага була приділена помилкам при взятті сперми у кнурів. Для цього була створена серія відеороликів «Як не треба брати сперму у кнурів». Відвідувачі заняття мали змогу праналізувати це відео та самі відшукати  помилки.

Друга половина заняття була присвячена організації роботи у лабораторії штучного осіменіння. Усім учасники мали змогу визначити якість свіжого еякуляту, розрахувати кількість спермодоз, які можна тримати з еякуляту, приготувати необхідну кількість спермодоз. Також вони ознайомилися з формою журналу з оцінки якості сперми та контролю кількості та якості приготованих спермодоз, яка використовується у ТОВ «Серволюкс-Генетик».

 

 

Наприкінці заняття усі учасники отримали сертифікати про участь, групове фото на згадку, матеріали презентацій та рекомендації Hypor щодо роботи з молодими кнурами, а саме в яких умовах потрібно утримувати кнура, як правильно його ввести в основне стадо, як привчити кнура на фантом.

Наприкінці заняття був проведений круглий стіл, де всі учасники мали змогу задати питання, які їх турбують.

Наступне заняття у Школі Сучасного Свинарства відбудеться 25 травня 2016 року і буде присвячено менеджменту у відділі опоросу та дорощування, завдяки якому можна отримати більше відлучених поросят з більшою вагою при відлученні і при цьому збільшити показник кількості отриманих опоросів на свиноматку в рік. Усі бажаючі можуть зареєструватися та отримати більш детальну інформацію за телефонним номером:

Пилипець-Романюк Вікторія Данилівна, головний технолог ТОВ «Серволюкс-Генетик»

Тел.: 050 040 78 21, 068 842 84 88

E-mail: servolux.genetics@gmail.com

 

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013