Отримай більше разом з Hypor Maxter

Hypor Maxter – термінальна лінія кнурів породи П'єтрен з швидкими темпами приростів, вільна від гену стрес чутливості, яка пропонує найкращий потенціал росту та якість м’яса.

Порівняльні дослідження продуктивності  Hypor Maxter та Німецького П'єтрена.

В межах нового дослідження під патронатом регіонального міністра сільського господарства у Саксонії, Німеччина, були порівняні показники продуктивності двох ліній П'єтрена. Поросята, отримані від Hypor Libra та Hypor Maxter, показали неперевершений потенціал росту порівняно з іншими лініями П'єтрена. Нащадки від Hypor Maxter  продемонстрували мінімум на 100 г більші середньодобові прирости у порівнянні зі свинями, отриманими від Німецького П'єтрена, разом з дуже добрими показниками при забої та якості м’яса.

Як і попередні дослідження, результати  даного підтверджують, що Hypor Maxter – це лінія породи П'єтрен з дуже високими темпами приросту, яка забезпечує дуже добрі показники якості м’яса відповідно з відсутністю гену стрес чутливості. Кнурі Hypor Maxter забезпечують оптимальні результати для виробників свинини, які хочуть покращити темпи росту у відгодівельних свиней у порівнянні з використання кнурів синтетичних ліній або породи Дюрок. Кнурі Hypor Maxter - ідеальний вибір для ферм з добрим технічним оснащенням, на яких може бути реалізований максимальний потенціал росту  нащадків від Hypor Maxter.

Hypor – всесвітньовідома генетична компанія з розведення свиней, що входить до групи «Hendrix Genetics».

Офіційним представником компанії Hypor в Україні є українсько-голландське підприємство ТОВ «Серволюкс-Генетик», яке знаходиться в с. Рожична Оратівського району Вінницької області.

ТОВ «Серволюкс-Генетик» — єдина в Україні ферма-нуклеус зі світовим рівнем селекційної та племінної роботи.

Виробники свинини мають змогу придбати на ринку України високоякісних племінних тварин найбільш прибуткової генетики світу з найвищим статусом здоров’я, а саме:

·         чистопорідних кнурців та свинок породи Велика біла та Ландрас

·         промислову гібридну свинку Hypor Libra F1

·         термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter (самий швидкоростучий П´єтрен у світі)

·         спермопродукцію від термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter

Також спеціалісти компанії надають професійний технічний супровід щодо утримання та покращення ефективності виробництва свинини.

Контактна інформація:

Сергій Сапожнік, начальник відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»

Тел.: 050 018 75 65, 097 915 20 40

E-mail: 0500187565@rambler.ru

Олександр Гуменюк, старший менеджер відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»

Тел.: 050 390 10 49, 098 663 30 19

E-mail: 0503901049@ukr.net

 

Сайт: www.hypor.ua

www.servolux.com.ua

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013