«Ефективний менеджмент відділу опоросу та дорощування» у Школі Сучасного Свинарства!

« Що відрізняє нас від інших? Наша відповідальність! » - головний девіз компанії Hypor.  Команда ТОВ « Серволюкс-Генетик» як офіційний і єдиний представник компанії Hypor в Україні  постійно забезпечує своїх клієнтів та партнерів технічною підтримкою. В рамках цієї підтримки відбуваються заняття у Школі Сучасного Свинарства.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 травня відбулося чергове заняття у Школі Сучасного Свинарства, яка працює на базі племінного свинокомплексу ТОВ «Серволюкс-Генетик». Темою семінару стала організація роботи у відділі опоросу та дорощування, тому що саме від якості поросят, отриманих з цих відділків залежить подальша продуктивність відгодівельних свиней. На семінарі було представлено дві презентації, одна з них була присвячена відділу опоросу, друга – дорощуванню. У презентаціях були зібрані практичні матеріали з 5 ферм – двох українських та трьох європейських. Увесь матеріал презентацій був підкріплений великою кількістю фотографій. Особлива увага була приділена організації годівлі, як поросят так і свиноматок. Але не менш детально було розглянуте питання напування свиноматок як інструменту задля збільшення молочної продуктивності. У практичній частині семінару розглядалися різні схеми годівлі свиноматок, були проаналізовані основні помилки, які допускають при роботі з лактуючими свиноматками та підсисними поросятами. Частина семінару була присвячена правильному використанню інструментів та вибору обладнання для цих відділень. Також під час заняття слухачі мали змогу задати питання, які їх турбували.

 

Наприкінці заняття усі учасники отримали сертифікати про участь, групове фото на згадку, матеріали презентацій та рекомендації Hypor щодо роботи з ремонтними свинками та рекомендації щодо годівлі поросних та лактуючих свиноматок двома видами раціонів – з високим та низьким вмістом енергії.

Учасники заняття залишилися дуже задоволені семінаром, особливо практичністю наданого матеріалу.

До наступних зустрічей у Школі Сучасного Свинарства!

 Усі бажаючі приймати участь у наступних семінарах, отримати презентації з минулих занять, можуть зареєструватися та отримати більш детальну інформацію за телефонним номером:

Пилипець-Романюк Вікторія Данилівна, головний технолог ТОВ «Серволюкс-Генетик»

Тел.: 050 040 78 21, 068 842 84 88

E-mail: servolux.genetics@gmail.com

strong

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013