Дебют найкращої «продуктивно-ефективної» свиноматки у світі – Хайпор Лібра Стар (Hypor Libra *)

Хайпор Лібра стар (Hypor Libra*) – нова комерційна свиноматка, у створенні якої приймає участь найкраща лінія породи Ландрас, яка тестується вже на протязі 9 років та у створенні якої впроваджені найновітніші технології, розроблені компанією Hypor, що дозволяє виробникам свинини покращити рентабельність по усім ланкам виробництва.

«Ця найкраща «продуктивно-ефективна (prolificient) свиноматка у світі – це комбінація найкращих показників продуктивності (prolific) та ефективності використання комбікорму та інших ресурсів(efficient)», - розповідає генеральний менеджер компанії Hypor по Європі Ніколас Альварес Хогган (Nicolas Alvarez Hoggan). «Збалансовані високі показникі продуктивності поєднані з високою ефективністю використання ресурсів допоможуть виробникам свинини «досягти зірок» та отримати більше прибутку»

Hypor Libra* (вимовляється Лібра стар, у перекладі  «Лібра-зірка») названа на честь сузір`я Лібра, відповідно до її здатності до збалансованої продуктивності, виробництва якісних поросят, високої ефективності використання ресурсів, у той же час ця свиноматка дуже добрі материнські якості, міцну конституцію та довгий строк виробничого використання.

«Це дуже важливо, щоб усі ці показники продуктивності були у балансі», - пояснює директор відділу досліджень та розвитку компанії Hypor Абе Хьюисман (Abe Huisman) «Ця свиноматка має високий показник продуктивності не за однією ознакою, вона має комбінацію найкращих показників продуктивності за усіма ознаками».«Дуже просто вести селекцію за однією ознакою і отримувати швидкий прогрес , але ви не хочете мати тварин, які дуже швидко ростуть, але дуже чутливі до різних факторів навколишнього середовища».

Hypor Libra* - це дивовижний результат, отриманий від схрещування свиней породи велика біла генетики Hypor (Hypor Large White) з лінією породи Ландрас+++ генетики Hypor (лінія, створена у результаті об’єднання трьох ліній породи Ландрас, відселекціонованих на багатоплідність, пісність  туш та показники продуктивності при відлучці)

«Ми поєднали кращу з найкращої генетики для створення Hypor Libra*, - каже пан Хьюисман. «Виробники свинини отримують більше переваг від генетичного прогресу, використовуючи цю свиноматку, тим самим збільшуючи рентабельність свого виробництва»

«В решті решт свиногосподарства потребують таку свиноматку, яка б була високопродуктивна та досить ефективно використовувала комбікорма та інші ресурси», - каже Алварес. «Hypor Libra* об`єднує в собі ці властивості».

Тепер детальніше, як Hypor Libra* допоможе виробникам свинини «досягти зірок» :

  • Розмір гнізда є важливою ознакою, так само як і якість поросят у  цьому гнізді. «Ми створили таку свиноматку, яка народжує однакових поросят, які мають добру живу вагу при народженні», - каже Алварес. «Це дає поросятам кращий старт і кращі показники продуктивності у подальшому розвитку. Від Hypor Libra* можна отримати більше 30 поросят в рік з відмінною вагою при відлученні.»
  • Високі середньодобові прирости – це ключ до прибутковості. Hypor Libra*  пишається середньодобовими приростами понад 900 г. «Якщо прирости на гровері більші на 5%, то прибутковість збільшується на 12%», розповідає Альварес. «Наприклад, це може бути додаткових 265,000 EUR (298,522.50 USD) в рік на 15000 відгодівельних поросят від народження до забою. Поросята від Hypor Libra* досягають живої ваги у 120 кг в середньому у віці 178 днів.
  • Якість м’яса також має великий вплив на прибутковість виробника свинини. «Hypor Libra* - свиноматка, яка має досить пісну тушу, що в свою чергу допомагає отримувати туші відгодівельних свиней, які повністю відповідають вимогам м’ясопереробних підприємств. Нижчий показник конверсії комбікорму та відповідна якість туш зменшують загальні витрати на комбікорм та дозволяють отримати кращу ціну від м’ясопереробного підприємства».
  • «Краща ефективність використання комбікорму зменшує собівартість виробництва», - пояснює Альварес. «Середньодобове споживання комбікорму у поросних свиноматок доведене до 2,2 кг за добу. Це допомагає знизити загальні витрати на комбікорм на свиноматку, на відлучених поросят та відгодівельних свиней. А витрати на комбікорм у середньому складають від 60 до 70 відсотків у собівартості виробництва».
  • Поведінка свиноматки також може зменшити витрати праці на неї. «Покращення якості відлучених поросят та тривалості виробничого використання свиноматки Hypor Libra* дозволяє зменшити витрати робочого часу на порося», - розповідає Альварес. Він пояснює, що відмінні материнські якості Hypor Libra* мінімізують витрати робочого часу на створення додаткових «мачух» для збереження поросят.

                                                                    

                                                                     

 

 

 

 

Якщо у вас виникли якісь запитання або є бажання детальніше ознайомитися з результатами гібридної промислової свинки Hypor Libra *, звертайтеся до офіційного представника генетики Hypor в Україні – компанії ТОВ «Серволюкс-Генетик».

Це єдина в Україні ферма-нуклеус зі світовим рівнем селекційної та племінної роботи.

Виробники свинини мають змогу придбати на ринку України високоякісних племінних тварин найбільш прибуткової генетики світу з найвищим статусом здоров’я, а саме:

  • чистопорідних кнурців та свинок породи Велика біла та Ландрас;
  • промислову гібридну свинку Hypor Libra F1;
  • термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter;
  • спермопродукцію від термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter.

Також спеціалісти компанії надають професійний технічний супровід щодо утримання та покращення ефективності виробництва свинини

Контактна інформація:
Сергій Сапожнік, начальник відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 018 75 65, 097 915 20 40
E-mail: 0500187565@rambler.ru
Назарій Демчишин, старший менеджер відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 390 10 49, 097 772 02 88
E-mail: 0503901049@ukr.net
Сайт: www.hypor.ua; www.servolux.com.ua

«.

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013