Благополуччя (добробут) тварин

Благополуччя тварин для нас так само важливе, як і шанобливе ставлення до наших працівників і клієнтів. Саме тому ми впровадили систему Code-EFABAR.

Code-EFABAR – що це?

Code-EFABAR  - це добровільна система заходів, спрямованих на покращення добробуту та відповідальне ставлення до тварин у процесі виробництва продукції  тваринництва. Важливою частиною цього є  і екологічна раціональність та виробництво здорових продуктів харчування.  Відповідно до цієї системи, племінні організації демонструють, що вони сприяють розвитку та підтримці екологічно раціонального майбутнього. 
Ми, компанія Hypor , знаходимося на початку ланцюга виробництва продуктів харчування. Наше головне завдання – забезпечити наших клієнтів здоровим племінним поголів’ям, яке дозволить їм виробляти продукцію, зважаючи на екологічну раціональність.

Система Code-EFABAR створювалася для впровадження компаніями, які займаються племінним тваринництвом. Вона включає в себе практичні рекомендації та методи, які допомагають зробити виробництво продукції тваринництва екологічно раціональним та збалансованим, при цьому покращуючи прозорість процесу виробництва продуктів харчування для широких мас населення. Ця система заснована на практичних доробках , які забезпечують оптимальну безпеку продуктів харчування та здоров’я населення, здоров’я тварин та їх благополуччя, ефективне використання ресурсів, зниження впливу на навколишнє середовище та якість виробленої продукції.
Компанія Hendrix Genetics нещодавно зробила оновлення системи Code-EFABAR і ми пишаємося цим, розповідаючи про це по усьому світу!
Хочете знати більше про систему Code-EFABAR?

Завітайте на сайт: www.responsiblebreeding.eu

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний представник генетики Hypor в Україні – ТОВ «Серволюкс-Генетик».

Це єдина в Україні ферма-нуклеус зі світовим рівнем селекційної та племінної роботи.

Виробники свинини мають змогу придбати на ринку України високоякісних племінних тварин найбільш прибуткової генетики світу з найвищим статусом здоров’я, а саме:

  • чистопорідних кнурців та свинок породи Велика біла та Ландрас;
  • промислову гібридну свинку Hypor Libra F1;
  • термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter (самий швидкоростучий П´єтрен у світі);
  • спермопродукцію від термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter.

Також спеціалісти компанії надають професійний технічний супровід щодо утримання та покращення ефективності виробництва свинини.

 

Контактна інформація:
Сергій Сапожнік, начальник відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 018 75 65, 097 915 20 40
E-mail:0500187565@rambler.ru
Назарій Демчишин, старший менеджер відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 390 10 49, 097 772 02 88
E-mail: 0503901049@ukr.net
Сайт: www.hypor.ua
           www.servolux.com.ua

 

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013