890 племінних чистопорідних свиней найвищої якості генетики Hypor експортовано до Китаю

10 вересня 2015 року 890 GGP-свиней здійснили приземлення у міжнародному аеропорту Китаю Tianjin Binhai о 10.30 за місцевим часом. Один з наших експертів Hypor впевнився що уся подорож від Саскачевану (Канада) до Китаю пройшла добре. Тварини в основному були імпортовані до наступних компаній: New Hope Liuhe Group та станції штучного осіменіння Guangdong Yamei . 

New Hope Liuhe  - найбільша сільськогосподарська компанія у Китаї, яка займається як рослинництвом, так і тваринництвом, а саме птахівництвом та свинарством з подальшою переробкою. Компанія New Hope Liuhe має більше 500 представництв та відділів, загальна вартість майна складає більше 20 мільярдів із загальною кількістю персоналу у 80 тис працівників.

Компанія Yamei займається створенням сучасної станції штучного осіменіння для забезпечення високоякісною спермою виробників свинини у північно-східному Китаї.

 

 Компанія Hypor займається постачанням генетики свиней до Китаю з 2002 року  і займає лідируючи позиції серед міжнародних генетичних компаній у Китаї.

 

C:\Users\Олег\Desktop\Raf-Beeren.jpg

Раф Бірен (Raf Beeren), виконуючий директор компанії Hypor, каже : “З нашим генетичним матеріалом та присутністю по усьому світу, з нашими експертами та постійним прагненням кращого, ми гарантуємо, ви можете ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ!

 

 

 

 

 

C:\Users\Олег\AppData\Local\Temp\Hypor logo.jpg

 

 

 

 

 

Офіційний представник генетики Hypor в Україні – ТОВ «Серволюкс-Генетик».

Це єдина в Україні ферма-нуклеус зі світовим рівнем селекційної та племінної роботи.

Виробники свинини мають змогу придбати на ринку України високоякісних племінних тварин найбільш прибуткової генетики світу з найвищим статусом здоров’я, а саме:

  • чистопорідних кнурців та свинок породи Велика біла та Ландрас;
  • промислову гібридну свинку Hypor Libra F1;
  • термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter (самий швидкоростучий П´єтрен у світі);
  • спермопродукцію від термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter.

Також спеціалісти компанії надають професійний технічний супровід щодо утримання та покращення ефективності виробництва свинини.

 

Контактна інформація:
Сергій Сапожнік, начальник відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 05001875 65, 097 915 20 40
E-mail:0500187565@rambler.ru
Сайт:www.hypor.ua
www.servolux.com.ua

 

 

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013